Przygodę z tworzeniem stron internetowych zaczęłam w 2002 roku, niepewnie stawiając pierwsze kroki w gąszczu strasznego kodu, układów tabelkowych i z techniką rozpoznawania przeglądarek i rozdzielczości, aby ówcześni posiadacze 640x480 nie czuli się poszkodowani widząc poziome paski przewijania.

Na szczęście od tamtego czasu wiele się poprawiło tak w samej technologii jak i, mam nadzieję, w moim podejściu.

Niestety, porzucając kolejno pracę front-endowca na rzecz programisty, następnie programisty na rzecz project managera, zdałam sobie sprawę, że zaczynam być mocno do tyłu w temacie. Ten blog służy więc między innymi do pozostawania na czasie, co z pewnością jest ważne w dobie popularyzacji CSS 3, HTML 5 i Drupala 7. Zapewne jak każdy samouk będę popełniać błędy w podejściu do niektórych problemów. Zazwyczaj jednak z chęcią dowiaduję się o innych punktach widzenia, jeśli znajdzie się dobra dusza, która da radę nakierować mnie na właściwy tor.

Prywatnie jestem zdecydowanie leniwą istotą, która chciałaby robić tylko to co lubi. Czyli między innymi spacerować po górach, czytać dużo książek, niekiedy pograć sobie w jakąś grę komputerową, a w innych momentach przysiąść i napisać kawałek kodu.

  • Facebook
  • Youtube
  • Google Plus